Táblázatban a 2018/19-es tanév őszi félévének diákolimpiai versenyei

Kedves érdeklődők!

Az alábbiakban találhatják a 2018/21019-es tanév őszi félévének versenynaptárát a vonatkozó versenykiírásokkal és részletes eredményekkel. Amennyiben további diáksporttal kapcsolatos híreink is érdeklik, keressék fel az alábbi oldalt: http://www.obudasport.hu/onkormanyzat/diaksport

A lap alján található képgalériánkhoz jó böngészést kívánunk!

 

 
Időpont Sportverseny Korcsoport Nem Helyszín Kiírás Eredmény
SZEPTEMBER            
2018. szeptember 17. (H) labdarúgás V-VI. kcs (középisk.) lány Veres Péter Gimn.  kiírás  eredmény
2018. szeptember 19. (Sz) labdarúgás V-VI. kcs (középisk.) lány Veres Péter Gimn.  kiírás  eredmény
2018. szeptember 24. (H) labdarúgás V-VI. kcs. (középisk.) fiú Veres Péter Gimn.  kiírás  végeredmény
  labdarúgás V-VI. kcs. (középisk.) fiú Alternatív Közgazd. Gimn.  kiírás  végeredmény
  labdarúgás kiírásban fiú

Krúdy (Belső csop.) és Pais (Külső csop.)

Belső csop. kiírása

Külső csop. kiírása

 külső csop. eredményei
2018. szeptember 26. (Sz) labdarúgás V-VI. kcs. fiú Veres Péter Gimn.  kiírás  végeredmény
  labdarúgás kiírásban fiú Krúdy (Belső csop.) és Pais (Külső csop.)

Belső csop. kiírása

Külső csop. kiírása

 külső csop. eredményei
2018. szeptember 28. (P) frizbi III. - IV. kcs. vegyes III. kerületi TVE pálya  kiírás  eredmény
OKTÓBER            
2018. október 1. (H) labdarúgás kiírásban fiú Krúdy (Belső csop.) és Pais (Külső csop.)

Belső csop. kiírása

Külső csop. kiírása

 külső csop. eredményei
2018. október 3. (Sz) labdarúgás kiírásban fiú Krúdy (Belső csop.) és Pais (Külső csop.) Külső csop. kiírása  külső csop. eredménye
  mezei futás V-VI. kcs (középisk.) lány, fiú Pünkösdfürdői gát -

ESŐNAP: október 10. (Sz)

 kiírás  eredmények
2018. október 5. (P) úszás II. kcs. lány, fiú Szérűskert Tanuszoda  kiírás  eredmények
2018. október 8. (H) labdarúgás kiírásban fiú Krúdy (Belső csop.) és Pais (Külső csop.) Külső csop. kiírása  külső csop. eredménye
2018. október 9. (K) atlétika II. kcs. lány III. kerületi TVE pálya -

ESŐNAP: október 25. (Cs)

 kiírás  eredmény
2018. október 10. (Sz) labdarúgás kiírásban fiú

ÓNL - Váradi (Belső csop.) és Pais (Külső csop.)

Külső csop. kiírása   
2018. október 11. (Cs) atlétika II. kcs. fiú III. kerületi TVE pálya -

ESŐNAP: október 25. (Cs)

 kiírás  eredmény
2018. október 15. (H) labdarúgás kiírásban fiú ÓNL - Váradi (Belső csop.) és Pais (Külső csop.) Külső csop. kiírása Külső csop., I-II. kcs. végeredménye
2018. október 17. (Sz) mezei futás III. - IV. kcs. lány, fiú Pünkösdfürdői gát  kiírás  
2018. október 18. (Cs) atlétika I. kcs. lány, fiú III. kerületi TVE pálya -

ESŐNAP: október 25. (Cs)

 kiírás nemenkénti eredmények fentebb!
2018. október 19. (P) úszás III. kcs. lány, fiú Szérűskert Tanuszoda  kiírás  eredmény
  röplabda középiskolás fiú Alternatív Közgazd. Gimn.  kiírás  eredmény
2018. október 24. (Sz) labdarúgás kiírásban fiú Pais (Külső csop.)  kiírás  ELMARADT
2018. október 25. (Cs) labdarúgás - fiú Óbudai Nagy László (Váradi) -  ELMARADT
NOVEMBER            
2018. november 6. (K) asztalitenisz III. kcs. lány, fiú

Fodros Ált. Isk.

kiírás  eredmény
  kötélmászás, függeszkedés V-VI. kcs. (középisk.) lány, fiú

Kőrösi Csoma Sándor Gimn.

kiírás  eredmény
2018. november 7. (Sz) labdarúgás IV. kcs. fiú

Pais Dezső Ált. Isk.

kiírás  
2018. november 8. (Cs) asztalitenisz IV. kcs. lány, fiú Fodros Ált. Isk. kiírás  eredmény
2018. november 9. (P) úszás I. kcs. lány, fiú Szérűskert Tanuszoda kiírás  eredmények
  kosárlabda IV. kcs. fiú Veres Péter Gimn. kiírás  eredmény
2018. november 12. (H) labdarúgás IV. kcs. fiú Pais Dezső Ált. Isk. kiírás  
2018. november 14. (Sz) labdarúgás IV. kcs.  fiú Pais Dezső Ált. Isk. kiírás  
2018. november 16. (P) kosárlabda IV. kcs. fiú Veres Péter Gimn. kiírás  ELMARADT
2018. november 20. (K) röplabda V-VI. kcs. (középisk.) lány Veres Péter Gimn.  kiírás eredmény  
2018. november 22. (Cs) röplabda V-VI. kcs. (középisk.) lány Veres Péter Gimn.  kiírás
2018. november 23. (P) úszás IV. kcs. lány, fiú Szérűskert Tanuszoda  kiírás  eredmények
2018. november 29. (Cs) ergométeres evezés minden korcsoport minden korcsoport Fodros Ált. Isk.  kiírás  
2018. november 30. (P) kosárlabda III. kcs. fiú Veres Péter Gimn. kiírás  ELMARADT
DECEMBER            
2018. december 7. (P) úszás V-VI. kcs. (középisk.) lány, fiú V.-VI. kcs. (középisk.)  kiírás  V. kcs eredménye
 
VI. kcs eredménye
2017. december 11. (K) falmászás V-VI. kcs. (középisk.) lány, fiú

Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola

 kiírás  eredmény

 

1037 Budapest, Laborc u. 2.

tel: +36 1 388 9770

tel./fax: +36 1 250 1346

e-mail: titkarsag@obudasport.hu

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk. Részletes leírás
Rendben!

Fenntartó